Alergie u dzieci

Alergie wszelkiej maści znam z autopsji. Kichanie i wodnisty katar zaczęły uprzykrzać mi życie, gdy miałam naście lat. I tak żyłam sobie z tymi objawami – raz mniej, raz bardziej uporczywymi. Machałam na to ręką i nie przejmowałam się jakąś tam alergią. Byłam przekonana, że z alergią jakoś da się żyć. Nie wiedziałam jeszcze, jak bardzo mogą one wpłynąć na życie całej rodziny. Dopiero gdy zaszłam w ciążę i odkryłam na własnej skórze, co to takiego alergia krzyżowa, a potem gdy urodził się Jaś i od pierwszych dni życia musiał mierzyć się z objawami alergii, szeroko otworzyłam oczy i zaczęłam zgłębiać temat.

Teraz sporo już wiem i chcę się tą wiedzą podzielić z rodzicami, którzy też walczą z alergiami u swoich dzieci. Bo żeby dziecko dobrze się rozwijało i mogło pracować nad swoim intelektem, musi dobrze się czuć. A żeby dobrze się czuło, musimy poskromić jego alergie. Można próbować znosić uporczywe objawy alergii, ale można też z nimi konkretnie zawalczyć. I tutaj właśnie to będziemy robić.

Ten dział dedykuję wszystkim rodzicom małych i większych alergików, którzy szukają krótkich ale konkretnych informacji o alergiach wszelkiej maści.

Pamiętaj, nigdy nie jest za późno, by zająć się naprawą stanu zdrowia Twojego dziecka.
W każdym momencie możesz zacząć regenerację jego organizmu.
Dzieci są prawdziwymi wojownikami (coś o tym wiem 🙂 )